Archiwum AKTUALNOŚCI 2015-2016

14.06.2016   Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
07.06.2016   Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców  kl. VI „Orlik 2016”
29.02.2016   One Day More 4 Volleyball" (Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki)
19.12.2015   Świąteczny  Turniej „dwójek” Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - zdjęcia

14.06.2016r. UKS  OLIMP  EŁK  zorganizował Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 13 zespołów (8 zespołów „trójek” siatkarskich i 5 zespołów „czwórek” siatkarskich). Zawody rozegrano na 3 boiskach, w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Wszystkie uczestniczki otrzymały słodycze, a zwycięskie zespoły w każdej kategorii dostały nagrody rzeczowe, ufundowane przez firmę Ubezpieczeniową AVIVA w Ełku. Każde cztery najlepsze zespoły w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary. Turniej był współfinansowany z budżetu Miasta Ełk.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

„czwórki” siatkarskie

1.     Szkoła Podstawowa nr 6  /zespół I

2.     Szkoła Podstawowa nr 9

3.     Szkoła Podstawowa nr 7  /zespół I

4.     Szkoła Podstawowa nr 6  /zespół II

5.     Szkoła Podstawowa nr 7  /zespół II

„trójki” siatkarskie

1.     Szkoła Podstawowa nr 7 / zespół I

2.     Szkoła Podstawowa nr 9

3.     Szkoła Podstawowa nr 4 /zespół I

4.     Szkoła Podstawowa nr 4 / zespół II

5.     Szkoła Podstawowa nr 6 /zespół I

6.     Szkoła Podstawowa nr 7 /zespół II

7.     Szkoła Podstawowa nr 6 /zespół II

8.     Szkoła Podstawowa nr 7 /zespół III

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców  kl. VI „Orlik 2016” - zdjęcia

07.06.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku odbył się  Międzyszkolny Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców kl. VI „Orlik 2016. W zawodach wzięło udział 5 drużyn ełckich szkół i UKS-ów. Grano systemem „każdy z każdym”.

Po rozegraniu 10 spotkań klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1 miejsce SP 3 Ełk

2 miejsce UKS Olimp Ełk

3 miejsce SP 4 Ełk

4 miejsce UKS Trójka Ełk

5 miejsce SP 7 Ełk

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a zawodnicy słodycze. Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Ełk.

One Day More 4 Volleyball" (Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki) - zdjęcia

W dniu 29.02.2016 roku odbył się Ogólnoświatowy Dzień pod nazwą One Day More 4 Volleyball  - „Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki” Polegał on na rozegraniu setów do 29 punktów. W naszej szkole klasa 6A i 6D chłopców rozegrała 2 sety. Dziewczęta z klas sportowych 6C i 5C również rozegrały 2 sety. W meczach wzięło udział 39 uczniów.

Świąteczny  Turniej „dwójek” Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców - zdjęcia

Dnia 19 grudnia na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 4 z Ełku wzięliśmy udział w Świątecznym  Turnieju „dwójek” Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców. Zawody rozegrano w przyjaznej atmosferze, co pozwoliło na szerszą obserwację postępów młodych adeptów mini siatkówki. W kategorii dziewcząt zajęliśmy 2, 4, 6 miejsce na 11 zespołów, w kategorii chłopców zajęliśmy 6 i 8 miejsce na 10 zespołów. Wszystkim gratulujemy udanych występów.