Mistrzostwa szkoły w 4-boju lekkoatletycznym - wyniki końcowe:

Dziewczęta                                     klasa                                            suma punktów

1m. Surynt Wiktoria                          6C                                                      224

2m. Penk Aleksandra                         6C                                                      206

3m. Kartaszow Kinga                        6C                                                      162

4m. Krom Weronika                          6C                                                      158

5m. Gutowska Wiktoria                     5C                                                      138

6m. Adamajtys Natalia                      6C                                                      126

7m. Zagórska Patrycja                       5B                                                      120

8m. Ignatowicz Edyta                        5B                                                      107

9m. Zolnik Karolina                           6B                                                      103

10m. Karbowska Julia                        6B                                                      97

11m. Kaszkiel Natalia                        5B                                                      94

12m. Milewska Natalia                       6A                                                      90

13m. Jackowska Dominika                  6D                                                      89

14m. Chojnowska Weronika                6B                                                      84

15m. Dzięgielewska Izabela                5B                                                      81

16m. Ziemkiewicz Aleksandra              6C                                                      75

17m. Kilczewska Magda                      5A                                                      74

18m. Zawistowska Marta                    5A                                                      70

19m. Jakubczel Aleksandra                 6D                                                      68

20m. Żurawska Paulina                      6A                                                      65

21m. Fląd Weronika                           6A                                                      48

22m. Pietruszewska Patrycja               6D                                                      16

 

 

Chłopcy                                          klasa                                           suma punktów                       

1m. Zawistowski Rafał                      6D                                                      223

2m. Chróścielewski Dawid                 5C                                                      188

3m. Bujnowski Piotr                         5C                                                      187

4m. Węgrzynowicz Rafał                   6C                                                      169

5m. Plak Bartłomiej                          6A                                                      155

6m. Miklasz Kacper                          6C                                                      141

7m. Mikiewicz Maksymilian                5C                                                      137

8m. Danieluk Sebastian                    6A                                                      127

9m. Kulbacki Jakub                           6C                                                      125

10m. Kokoszkiewicz Michał                6D                                                      115

11m. Rafałowski Paweł                      6A                                                      108

12m. Bardowski Jakub                       5B                                                      92

13m. Jankowski Jakub                       5B                                                      88

14m. Moroz Hubert                           5B                                                      87

15m. Tarantowicz Szymon                 6D                                                      82

16m. Ożarek Michał                          6A                                                      76

17m. Loch Krzysztof                         5B                                                      67

18m. Karpiński Kamil                        6B                                                 nie ukończył

         Kumkowski Kamil                    6B                                                 nie ukończył

         Łapa Gustaw                           6B                                                nie ukończył

         Sobolewski Karol                     6B                                                 nie ukończył

         Staniszewski Michał                  6C                                                 nie ukończył

         Baklarz Filip                            5C                                                 nie ukończył

 

wstecz