Moje miasto bez elektrośmieci

         Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci”. Jest to projekt długofalowy, skierowany zarówno do uczniów, nauczycieli i opiekunów, jak również całego otoczenia szkoły. Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Środowiska oraz Związku Miast Polskich.

         Jeśli masz w domu zużyty drobny sprzęt (np. telefon, zegarek, świetlówkę, zepsutą suszarkę do włosów, głośniki, myszkę komputerową lub inne akcesoria komputerowe, toster  i inne małe urządzenia agd, kalkulator, zabawkę elektryczną) możesz przynieść do szkoły i oddać wychowawcy.

         Elektrośmieci wielkogabarytowe (np. telewizor, lodówkę, pralkę, odkurzacz, kuchenkę mikrofalową) oddajemy do punktu! Można w nich oddać elektrośmieci każdego rodzaju i w dowolnej ilości. Po oddaniu w punkcie uzyskuje się kupony, które należy przynieść do szkoły. Otrzymane kupony w szkole zbierają wychowawcy i przekazują do p. Marzeny Mroziewskiej lub p. Joanny Wojciechowskiej sala A13.

 

Publiczny Punkt Zbierania zużytego sprzętu elektrycznego 
i elektronicznego (ZSEE) w Ełku:

Adres

Godziny działania

ul. Sikorskiego 13
(parking przy CH Lidl)

Każda druga sobota miesiąca
w godzinach 9.00 – 14.00

 

wstecz