!!! Wydarzenia 2010/2011!!!

powrót do Archiwum

 

Koniec roku szkolnego 2010/2011

  szczegóły

XI Festyn Rodzinny

  szczegóły

Szkoła bez przemocy

  szczegóły

Wizyta w Hiszpanii

  szczegóły

Dzień Matki

  szczegóły

Święto Nauki

  szczegóły

Odżywiamy się zdrowo

  szczegóły

Konstytucja 3 maja

  szczegóły

Apel wielkanocny

  szczegóły

Rekolekcje wielkopostne

  szczegóły

Świąteczny kram

  szczegóły

Halowa piłka nożna dziewcząt

  szczegóły

Początek wiosny

  szczegóły

Walentynki

  szczegóły

Wiwat Babciom i Dziadkom

  szczegóły

Zbiórka karmy

  szczegóły

Dzień w Masce Karnawałowej

  szczegóły

Jasełka szkolne

  szczegóły

Mikołajki

  szczegóły

Wielka Loteria Świątecznej Pomocy

  szczegóły

„Świąteczny kiermasz”

  szczegóły

Andrzejki

  szczegóły

Konkurs z RADIEM BAYER FM

  szczegóły

Narodowe Święto Niepodległości

  szczegóły

Konkurs recytatorski „Owoce w szkole”

  szczegóły

Zdrowe odżywianie w „Siódemce”

  szczegóły

Wizyta w Londynie

  szczegóły

Ślubowanie klas pierwszych

  szczegóły

Pokaz judo

  szczegóły

Wspólna nauka i zabawa

  szczegóły

Próbna ewakuacja

  szczegóły

Początek roku szkolnego 2010/2011

  szczegóły

powrót do Archiwum

 

 

 

 

Koniec roku szkolnego to chyba najbardziej wyczekiwany dzień przez uczniów i nauczycieli.  Właśnie dlatego wszyscy spotkali się, aby odebrać nagrody i świadectwa promocyjne i udać się na zasłużony wypoczynek. W tym roku najlepszym uczniem na poziomie klas IV została  Natalia Milewska z IV a. Na poziomie klas V nagrodę otrzymała Klaudia Baran z klasy Vb. Natomiast statuetka absolwenta roku 2011  przypadła Patrycji Sobolewskiej  z klasy VI a. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W piątek 10 czerwca odbył się już XI Festyn Rodzinny. Boisko sportowe zamieniło się w miejsce wspólnej zabawy. Na mini-scenie miały miejsce popisy piosenkarskie i taneczne wielu utalentowanych młodych wykonawców. Przez cały czas trwania festynu odbywały się kiermasze, na których oferowano bardzo atrakcyjne towary. Rodzice prześcigali się w pomysłach na przygotowanie swojego stanowiska. Można było kupić różnorodne ciasta, grillowane produkty, lody, napoje, szaszłyki, owoce oraz wspaniałe rękodzieła. Uczniowie bardzo chętnie malowali sobie włosy kolorowymi farbami, malowali paznokcie i robili tatuaże. Bardzo atrakcyjnym punktem festynu było przeciąganie liny między nauczycielami i rodzicami. W tym roku linę przeciągali również uczniowie. Został rozegrany również mecz piłki nożnej. Po ciężkich zmaganiach obu drużyn, mecz zakończył się zwycięstwem rodziców 5:4. Na zakończenie wszyscy mogli zregenerować swoje siły pyszną grochówką.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

6 czerwca został zorganizowany happening w ramach ogólnopolskiego Dnia Szkoły bez Przemocy. Uczniowie z kolorowymi balonikami i transparentami przemaszerowali wokół boiska na znak solidarności z wszystkimi, którzy nie zgadzają się na przemoc, którzy pragną uczyć się i bawić w zgodzie i przyjaźni. „Siódemka” – szkołą bez przemocy, to zadanie dla szkolnej społeczności.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Od 23 do 28 maja 2011r. delegacja, w składzie Leszek Sobczak, Bożena Gołaszewska, Urszula Wysocka, Joanna Przyborowska, Dorota Mioduszewska oraz uczniowie Paulina Mroziewska, Nikol Kurzynowska, Maciej Gąsiorowski i Jakub Kuczyński, gościła w szkole w Walencji. Wizyta odbyła się w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius. Gry i zabawy wczoraj, dziś i jutro a aktywność fizyczna dzieci to temat międzynarodowego projektu, w którym uczestniczą szkoły z Finlandii, Hiszpanii, Polski, Turcji i Wielkiej Brytanii. Uczniowie mieszkali u hiszpańskich rodzin i chodzili na zajęcia do szkoły w Walencji. W trakcie wizyty odbyło się spotkanie koordynatorów, na którym podsumowano wszystkie działania prowadzone w ramach realizacji projektu. Delegacja SP7 oglądała też  szkołę, podziwiała pokaz tańców z okolic Walencji i brała udział w grach prezentowanych przez hiszpańskie dzieci. Spotkała się także z władzami miasta. Uczniowie i nauczyciele mieli również okazję nauczyć się przyrządzania hiszpańskiej paelli. W czwartek rozegrany został mecz piłki nożnej: grupa Comeniusa contra uczniowie ze szkoły w Walencji. W piątek, podczas ceremonii pożegnalnej, wszyscy zaśpiewali piosenkę Comeniusa, której słowa ułożyła koordynatorka z Hiszpanii. Wszystkim było bardzo ciężko się rozstać. Po powrocie do Polski uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu w Hiszpanii na apelu szkolnym.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Jest taki wyjątkowy dzień, w którym wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości, to 26 maja – Dzień Matki. Z tej okazji uczniowie klas młodszych przygotowali uroczystość. W tym szczególnym dniu, w odświętnych strojach uczniowie zaprezentowali program artystyczny: recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki.  Nie zabrakło żadnej mamy, więc każde dziecko mogło powiedzieć swojej mamie jak bardzo ją kocha. Po części artystycznej odbywały się konkursy i wspólne zabawy. Między innymi mamy musiały rozpoznać siebie na portrecie wykonanym przez dziecko. Laurki, kwiaty oraz słodycze były miłym akcentem tego uroczystego dnia. Wszystkie mamy były zachwycone występami swoich dzieci. Na koniec uczniowie zaprosili swoje mamy na poczęstunek. Spotkania upłynęły w miłej atmosferze.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

13 maja pod hasłem  „Święto Nauki” tradycyjnie odbyły się liczne miejskie konkursy:

V edycja konkursu recytatorskiego na poziomie oddziałów przedszkolnych „Przyroda w poezji, poezja w przyrodzie”

I miejsce Patrycja Kościelniak SP5, II miejsce Amadeusz Rozmus SP7, III miejsce Bartosz Kottenga SP5

IX edycja konkursu ortograficznego klas młodszych „Mały Mistrz Ortografii”

I miejsce Patrycja Czajko SP9, II miejsce Dominika Hasiuk SP5, III miejsce  Oliwia Gienieczko SP4

VIII edycja konkursu matematycznego klas młodszych „Mały Cybermatematyk”

I miejsce Filip Borsukiewicz SP2, II miejsce Natalia Rumińska SP9, III miejsce Radosław Zacharzewski  SP6 przy ZSS

XIX edycja konkursu ortograficznego klas starszych  „Mistrz Ortografii”

I miejsce Edyta Górniak SP2, II miejsce Emilia Marciniak SP4, III miejsce Patrycja Rutkowska SP4

XI edycja konkursu matematycznego klas starszych

I miejsce Rafał Królikowski SP5, II miejsce Krzysztof Pierczyk SP5, III miejsce Piotr Jan Tyborski  SP6 przy ZSS

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W ramach programu „Owoce w szkole” dzieciom udostępniane są owoce i warzywa przygotowane do bezpośredniego spożycia. Głównym celem programu jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych. W ramach programu skierowanego do uczniów klas I-III szkół podstawowych w II semestrze zostały zrealizowane dwa działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym: konkurs plastyczny pt. „Smaki owoców i warzyw” przygotowany przez panią B. Sadowską i D. Mioduszewską oraz konkurs grafiki komputerowej „Sięgaj po zdrowie -  jedz owoce i warzywa”, który zorganizowała pani B. Gołaszewska.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W 220 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja uczniowie z klasy V pod kierunkiem p. M. Kilikowskiej przygotowali inscenizację związaną z historią uchwalenia Konstytucji 3 maja. We wtorek  delegacja naszej szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem „Poległym za wolną i nieznaną Polskę” w Parku  Solidarności.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W ostatnim dniu nauki przed wiosenną przerwą świąteczną odbył się uroczysty apel z okazji Wielkanocy. Przygotowali go uczniowie z klasy Ia i IIIa pod kierunkiem w pań: M. Mroziewskiej, T. Ochman, Z. Gutowskiej i M. Mużyło. Celem przedstawienia było przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych. Na sali stał stół wielkanocny, a na nim: koszyczek z jajkami, baranki, palmy oraz bazie w wazonie. Podczas uroczystości uczniowie zapoznali wszystkich zebranych z polskimi tradycjami wielkanocnymi recytując wiersze i śpiewając piosenki wielkanocne. Po występie pan dyrektor szkoły złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom i rodzicom oraz nauczycielom.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W dniach 11-13 kwietnia odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. W związku  ze zbliżającą się beatyfikacją Ojca Świętego Jana Pawła II, pierwszy dzień rekolekcji został poświęcony Jego Osobie. Apel przybliżył wszystkim uczniom postać Papieża, Jego życie, służbę Bogu i ludziom, by pozostał na zawsze w naszych myślach i sercach. Apel przygotowali uczniowie klas Vb, IVa i VIa pod kierunkiem p. E. Hanulak, B. Zarzeckiej i A. Milewskiej.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Już po raz 20 odbył się w naszej szkole przedświąteczny kiermasz, podczas którego można było kupić: baranki, kurki, zajączki, wielkanocne stroiki, ozdobne jajka, koszyczki, ciasteczka i ciasta. Bożenna Sadowska, Liliana Gorlo, Monika Pawłowska i Małgorzata Jabłońska przygotowywały swoje piękne rękodzieła już kilka tygodni wcześniej. Kiermasz był okazją, by kupić ozdoby na świąteczny stół i wesprzeć najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Następna akcja za rok!

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W dniach 17, 24 i 31.03.2011 roku w naszej szkole zorganizowane zostały „Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt z klas IV-VI”. W zawodach wzięło udział osiem reprezentacji. Każda z nich dostała pamiątkowy dyplom, a najlepsza trójka otrzymała medale. Organizatorką turnieju była Marta Gałaszewska, a sędziował Piotr Mroziewski.

Klasyfikacja końcowa:

I     miejsce  – klasa 5 A

II    miejsce  – klasa 4 C

III   miejsce  – klasa 5 B

IV   miejsce  – klasa 5 D

V    miejsce  – klasa 6 B

VI   miejsce  – klasa 4 A

VII  miejsce  – klasa 5 C

VIII miejsce  – klasa 4 B

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Nareszcie nadeszła wiosna. Na ten dzień uczniowie czekali cały rok z utęsknieniem. Każdy chciał pożegnać mroźną zimę i cieszyć się ciepłymi promieniami słońca. Uczniowie z klas IV-VI brali udział w wiosennym turnieju. Zaciekle rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach. Punkty można było zdobyć za prezentację klasy, przygotowanie gier i zabaw, tańce oraz w rywalizacji sportowej. Maluchy  skorzystały z oferty kina i wybrały się na film pt. „Zakochany wilczek”. Natomiast dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej samodzielnie wykonały marzannę a potem ją spaliły. Zima na pewno już nie wróci.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

14 lutego w naszej szkole odbył się apel z okazji Walentynek pt. „Czym jest miłość?”. Przygotowany on został przez klasę III D i I D oraz ich wychowawczynie p. Martę Linke–Woźnialis i p. Monikę Pawłowską. Uczniowie przebrani za amorki, zwierzęta przedstawiały wiersze i scenki miłosne, a soliści śpiewali piosenki przygotowane na tę okazję. Tego dnia wszyscy n-le zostali obdarowani walentynką. Przedstawienie to również mogli obejrzeć rodzice obu klas.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Klasa 2a z wychowawczyniami B. Sadowską i D. Mioduszewską 20 stycznia gościła w swojej klasie Babcie i Dziadków.  Goście zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia, w wykonaniu swoich wnucząt, które wprowadziło ich w świat dzieciństwa. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. W ten sposób chcieli podziękować dziadkom za opiekę, wspólne zabawy i opowiadanie bajek. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem kwiatków i upominków. W oczach gości można było zauważyć wzruszenie i radość. Dziadkowie gorąco oklaskiwali wnuczęta.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W dniach 17, 18, 19 stycznia 2011r. w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka karmy dla psów i kotów ze Schroniska w Ruskiej Wsi. Udało się zebrać 89,5 kg karmy. Mały Samorząd Uczniowski z p. Moniką Pawłowską i p. Martą Linke–Woźnialis dziękują wszystkim, którzy włączyli się w pomoc, szczególne podziękowania p. Szymanowskiemu, który pomógł dostarczyć karmę.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

11 stycznia w naszej szkole odbył się „Dzień w Masce Karnawałowej”. Karnawał to okres balów i zabaw. Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są odpowiednie maski karnawałowe, wokół których istnieje otoczka tajemniczości. Tego dnia wszystkie dzieci klas 1-3 miały swój wielki bal, zorganizowany przez MSU, opiekunami, którego są M. Pawłowska i  M. Linke–Woźnialis.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

22 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka. Zgromadzeni uczniowie i nauczyciele obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów z klasy 2a, 4a 6a pod kierunkiem p. ABudzińskiej i p. J. Przyborowskiej. Obok głównych postaci Maryi, Józefa i anioła, na scenie pojawili się również przedstawiciele różnych zawodów, a także diabełki. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich występ szkolnego chóru, pod kierunkiem p. A. Milewskiej.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi śnieżynkami (MSU). Jak co roku gość z Laponii odwiedzał wszystkich uczniów, dyrekcję oraz nauczycieli. Tym, którzy na to zasłużyli Święty rozdawał łakocie. Nie obyło się bez piosenek śpiewanych przez uczniów. Po rozdaniu słodkości, Mikołaj w pośpiechu wsiadał na sanie zaprzęgnięte w renifery, a śnieżynki odleciały razem z nim. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt w tym roku nie dostał rózgi. Kończąc tym akcentem, serdecznie zapraszamy. Mikołaja do naszej szkoły za rok!

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Tradycją w naszej szkole stała się Wielka Loteria Świątecznej Pomocy. Hasłem przewodnim tej akcji było „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”. Już po raz 14 w grudniu uczniowie przynoszą na loterię  zabawki, maskotki, gry i książki. Każdy los, za jedyne 1zł, był pełny i sprawił olbrzymią frajdę losującym. Za pieniądze uzyskane z loterii zakupiono słodycze dla wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku. Akcję przygotowały panie: D. Mioduszewska i M. Skibicka wraz ze swoimi uczniami.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

6 i 7 grudnia na holu głównym odbyła się akcja charytatywna „Świąteczny kiermasz”. Akcja ta prowadzona jest już od 10 lat. Każdy mógł kupić coś dla siebie. Były wyszywane haftem kartki świąteczne, makaronowe choinki i gwiazdki, figurki z masy solnej, ozdoby szydełkowe, pierniczki, ciasta i ciasteczka. Uzyskany dochód już od kilku lat jest przekazywany w całości na dożywianie potrzebujących uczniów z naszej szkoły. Bożonarodzeniowe ozdoby  przygotowały panie: B. Sadowska, L. Gorlo, M. Pawłowska, M. Pawłowska, M. Jabłońska i M. Kosmala. Akcja cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

30 listopada w imieniny Andrzeja obchodzi się andrzejki. Zwyczaj ten wywodzący się z tradycji ludowych staramy się podtrzymywać w naszej szkole. Dlatego czwartkowy dzień był pełen atrakcji. Korytarz w pawilonie A zamienił się w salę wróżb. Członkowie MSU wraz ze swoimi opiekunami  przygotowali dla wszystkich uczniów zabawy andrzejkowe. To z pewnością był niezwykły dzień.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

10 listopada został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez RADIO BAYER FM pt. „Kim chciałabym zostać w przyszłości, jaki chciałabym wykonywać zawód”. Konkurs był skierowany do dziewczynek, a główną nagrodą były lalki Barbie. Z naszej szkoły I miejsce zajęły: Milena Barszczewska z Id i Amelia Sparzak z IIa. Natomiast wyróżnienie zdobyła Katarzyna Szulgo z IIa. Opiekunkami są p. B. Sadowska, D. Mioduszewska i M. Pawłowska.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

9 listopada odbyła się uroczysta akademia związana z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie z klasy 3c i 3d pod kierunkiem p. J. Dobrydnio i M. Linke-Woźnialis przygotowali wieczornicę. Wszyscy ubrani w mundurki harcerskie, zasiedli w kręgu, aby przybliżyć historię odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

W ramach realizacji programu „Owoce w szkole”, zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej, w klasach młodszych odbył się konkurs recytatorski „Kto owoce i warzywa spożywa, ten częściej zdrowym bywa”. Organizacją konkursu zajęły się panie: M. Mużyło i Z. Gutowska. Celem konkursu było propagowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród uczniów oraz zdrowego stylu życia. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

5 listopada klasy I-III spotkały się na apelu jesienno-przyrodniczym „Podróż do krainy witamin”. Zostało ono przygotowane jako działanie towarzyszące w ramach programu „Owoce w szkole” Inscenizację przedstawili uczniowie klasy 2a integracyjnej pod kierunkiem p. B. Sadowskiej i D. Mioduszewskiej. Poprzez śpiew, taniec i wiersze przypomnieli o roli witamin w naszym życiu i skutkach złego odżywiania. Na zakończenie dzieci, z poszczególnych klas, rozwiązywały zagadki o owocach i warzywach. Nagrodą za poprawne rozwiązanie były jabłuszka i marchewki.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Na kilka październikowych dni czwórka uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku zamiast na lekcje w swojej szkole chodziła na zajęcia w  Triverton Primary  School w Londynie.  Wizyta odbyła się w ramach międzynarodowej współpracy szkół przy realizacji programu „Uczenie się przez całe życie” Comenius. "Gry i zabawy wczoraj, dziś i jutro a aktywność fizyczna dzieci" to temat  międzynarodowego projektu, w którym uczestniczy pięć  szkół: z Polski, Finlandii, Turcji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W dniach 18- 22 października odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich placówek w Londynie. Było to kolejne spotkanie, w którym wzięli udział uczniowie ze wszystkich współpracujących szkół. „Siódemkę” reprezentowały dzieci, które wcześniej wygrały konkursy tematyczne realizowane w polskiej szkole w ramach prac związanych z projektem.  Anastazja Tuczyńska, Kamila Loch, Krzysztof Sydor i Jan Marchel przez kilka dni chodzili do szkoły w Londynie, mieszkali w angielskich rodzinach. Dzieci brały udział we wszystkich zajęciach, po południu zwiedzały stolicę Wielkiej Brytanii. Delegacje nauczycieli podziwiały występy  niezwykle rozśpiewanych uczniów angielskiej szkoły, obserwowali zajęcia w klasach oraz świetnie zorganizowane zajęcia rekreacyjne na boisku szkolnym. Odbyło się też spotkanie robocze koordynatorów projektu, podsumowujące dotychczasowe efekty współpracy. Była też okazja do zwiedzenia historycznego centrum Londynu. Dzieci i ich opiekunowie wrócili bardzo zadowoleni z wizyty. Następne spotkanie w ramach tego projektu odbędzie się w szkole hiszpańskiej w Walencji.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

7 października miała miejsce uroczystość ślubowania klas pierwszych. W uroczystości tej wzięli udział pierwszoklasiści, ich rodzice, wychowawcy oraz zaproszeni goście. Pasowanie na uczniów poprzedzone było testem wiedzy i umiejętności. Następnie uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, po którym zostali pasowani symbolicznym ołówkiem. Na zakończenie, prezydent Artur Urbański wręczył wszystkim klasom prezenty i życzył wielu sukcesów w nauce.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

W naszej szkole gościli trenerzy judo, którzy zachęcali dzieci do nowego rodzaju spędzania czasu poza szkołą i zaprezentowali swoje umiejętności. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich  sił na macie pod czujnym okiem prowadzących i poznać  podstawowe elementy judo.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Uczymy się – pilnie, bawimy – wesoło, bo wspólna nauka i zabawa to integracji podstawa. To hasło z jakim uczniowie klas: Ia z p. M. Mroziewską i T. Ochman, IIa z p. B. Sadowską i D. Mioduszewską i IIIa z p. M. Mużyło i Z. Gutowską, wyjechali 21 września kolejka wąskotorową do Sypitek. Dzieci mogły poznać się wzajemnie, pobawić w gry i zabawy integracyjne, zjeść wspólne kiełbaski upieczone przy ognisku oraz zapoznać się z mieszkańcami lasów i jego budową warstwową. Na wszystkich twarzach zagościł uśmiech, ponieważ wspólna zabawa dostarczyła wiele radości. Następna impreza za rok.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

20 września odbyła się próbna ewakuacja w celu sprawdzenia stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia. Ewakuacja polegała na szybkim i zorganizowanym przemieszczeniu się osób z miejsc, w których przebywanie mogło zagrażać ich życiu lub zdrowiu, do rejonów bezpiecznych. Uczniowie i pracownicy sprawnie opuścili budynek, wyznaczonymi drogami ewakuacyjnymi i zgromadził się na boisku szkolnym.

zdjęcia

Do góry

 

 

 

 

 

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym po długich i słonecznych wakacjach. Już od jutra zaczynają się zajęcia i nowe obowiązki. Życzymy wszystkim uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy i wielu sukcesów w nauce.

zdjęcia

Do góry