Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż nasza szkoła przystąpił do projektu Zdrowe Kieszonkowe.

W ramach projektu uczniowie mają dostęp do zdrowych produktów żywnościowych, które mogą nabyć w urządzeniu vendingowym, posługując się kartami i brelokami do płatności zbliżeniowych. Przekąski i napoje znajdujące się w automacie są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia określającym wytyczne do sprzedaży produktów żywnościowych na terenie jednostek oświatowych.

Dedykowane do projektu karty i breloki do płatności zbliżeniowych dostępne są w pakietach startowych - Standard lub Premium. Pakiety Standard można nabyć bezpośrednio w automacie usytuowanym w szkole. Koszt 20 zł. (w pakiecie takim jest karta z zasileniem upominkowym w wysokości 5 zł). Pakiety Premium (wzbogacone o atrakcyjny gadżet) można nabyć poprzez www.zdrowekieszonkowe.pl (zakładka: DOŁĄCZ). Koszt pakietu Premium to 50 zł. (karta z zasileniem upominkowym w wysokości 10 zł.).

Przed rozpoczęciem zakupów pakiety startowe należy aktywować poprzez www.zdrowekieszkonkowe.pl (zakładka: Zdrowe konto/ Aktywuj pakiet). Więcej o projekcie znajdą Państwo na www.zdrowekieszonkowe.pl .

Projekt realizuje również cel społeczny - wspiera dzieci z najuboższych rodzin poprzez sponsorowanie im zasilonych kart i breloków do zakupów w automatach. Zachęcamy do wsparcia Fundacji Zdrowe Kieszonkowe. Więcej na www.fundacja-zdrowekieszonkowe.pl .