„Stołówka z klasą”

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Stołówka z klasą”, organizowanym przez Kaufland Markety sp. z o.o.sp.k.

Projekt polega na promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Główna nagroda to dofinansowanie  w wysokości  60 tys. zł. na remont szkolnej stołówki. Pierwszy etap konkursu polegał na wykonaniu pracy plastycznej dotyczącej prawidłowego odżywiania.

Szkoła zakwalifikowała się do  II etapu konkursu. Pracę konkursową wykonał Wojciech Zarzecki z klasy I A . II etap konkursu polega na głosowaniu na wybraną pracę plastyczną.

Głosowanie  odbywa się poprzez stronę  / www.stolowkazklasa.pl / od 13.02.2020r do 13.03.2020 r. Z jednego adresu IP  można oddać tylko 1 głos na wybraną  Pracę Konkursową w trakcie całego głosowania.

Pomóż wygrać remont stołówki szkolnej!