Moje miasto bez elektrośmieci

Nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci”. Jest to projekt długofalowy, skierowany zarówno do uczniów, nauczycieli i opiekunów, jak również całego otoczenia szkoły. Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Środowiska oraz Związku Miast Polskich.

W ramach tego programu zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne w klasach III dotyczące elektrośmieci. Organizowana była również zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez cały rok.

Jednocześnie informujemy o zakończeniu akcji w roku szkolnym 2016/2017 i tym samym dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce i przyczynieniu się do zdobycia punktów, które nasza szkoła uzyska za oddane elektrośmieci.