Moje miasto bez elektrośmieci

Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci”. Jest to projekt długofalowy, skierowany zarówno do uczniów, nauczycieli i opiekunów, jak również całego otoczenia szkoły. Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Środowiska oraz Związku Miast Polskich.

Jeśli masz w domu zużyty drobny sprzęt (np. telefon, zegarek, świetlówkę, zepsutą suszarkę do włosów, głośniki, myszkę komputerową lub inne akcesoria komputerowe, toster i inne małe urządzenia agd, kalkulator, zabawkę elektryczną) możesz przynieść do szkoły i oddać wychowawcy. Większe elektrośmieci typu odkurzacz, telewizor, mikrofalówkę również możesz zostawić w szkole w dowolnym czasie.

Natomiast elektrośmieci wielkogabarytowe (np. lodówkę, zmywarkę itp.) będzie można przywieźć do szkoły w określonym terminie, o którym poinformujemy w późniejszym czasie.

!!! Od stycznia 2018 r nie funkcjonuje już Publiczny Punkt Zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszym mieście !!!